Київ. Львів
ПН-НД | з 10:00 до 19:00

Інвесторам

Інвесторам

Інвесторам

Вигідні інвестиції в майбутнє. Який інвестор не мріє про таке вкладення коштів? Перехід автомобільної промисловості на випуск електрокарів – це підтвердження того, що майбутнє вже настало. Компанія VOLTauto пропонує інвестувати в наші проекти на термін від одного року з окупністю від 16% і більше річних в $. Ви не просто вкладаєте кошти, ви сприяєте популяризації та поширенню електромобілів в Україні, розвитку інфраструктури міст і збереженню екології.

Чому варто інвестувати в електромобілі з «VOLTauto»?

Зростаючий попитЗростання попиту

Молодий ринок електромобілів розвивається та дає чудову можливість для інвестицій. З кожним роком в Україні дедалі більше машин з електричними двигунами. Цьому сприяє і пільгове оподаткування при ввезенні в країну: достатньо заплатити мито (1 євро за 1 кВт ємності акумулятора), а від ПДВ електромобілі звільнено.

Ера електромобілів уже почалася: від невеликих міських хетчбеків до преміальних седанів автомобілі отримують електричні силові агрегати.

Підігріває попит і низька вартість утримання електромобіля. Витрати на електрику менші за витрати на паливо, а електродвигун влаштований значно простіше в порівнянні з ДВЗ, тому ремонт та обслуговування обходяться дешевше.

Реальний активРеальний актив

Ми пропонуємо інвестувати в електромобілі з прибутковістю від 16% річних у доларах США. Незважаючи на цю вражаючу цифру, інвестиції мають мінімальні ризики, адже вони забезпечені реальним активом електромобілем. Ваші гроші йдуть на придбання авто у дилера у Китаї з метою подальшого продажу в Україні.

Прибутковість та термін повернення Прибутковість та термін повернення

Ви можете назвати низькоризикові інвестиції з прибутковістю 16% річних? Сучасні методи інвестування пропонують і вищі доходи, але вони, зазвичай, пов’язані з ризиком. До таких інвестицій можна віднести криптовалюту, біржовий та грошовий трейдинг. Багато залежить від ситуації на ринках, що відрізняються високою волатильністю.

«Volt auto» пропонує інвестиції у реальні фізичні активи з доходом від 16% річних у USD із швидким терміном повернення від одного року.

Екологія та турбота про себеЕкологія та турбота про себе

Скупчення в містах автомобілів на традиційному паливі не найкраще позначається на атмосфері. Ми дихаємо повітрям з високим вмістом CO2, особливо якщо зважити на велику кількість вживаних автомобілів в Україні, які не відповідають останньому стандарту Євро-6.

Електромобілі не забруднюють атмосферу. Двигун на електротязі не викидає відпрацьовані гази. Чим більше електромобілів у наших містах, тим чистішим буде повітря, яким ми дихаємо.

Київ

м.Київ, вул. Набережно-Лугова, 29

 

Пн-Сб 10.00-19.00
Нд 10.00-16.00
Львів

Львівська кільцева дорога, с.Підбірці,
Глинянський тракт, 29

Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-16.00
Київ

м.Київ, вул. Бориспільська, 26Д

 

Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-16.00
scroll-to-top